Her tarza ve her yaşa hitap eden Evidea, bu Sevgililer Günü’nde de kendisini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin yanında oluyor.

"Sevgini göstermenin ideal bir yolu var!" mottosuyla 14 Şubat'ı kutlayan Evidea, binlerce özel hediye seçeneğinin tek adresi olduğunun altını çiziyor ve sevgi dolu anılar yaratmanıza yardımcı oluyor. Sevgisini göstermek isteyen herkes Evidea’ya koşuyor!

Gorsel 2 110644612

Evidea bu özel günü daha da anlamlı kılmak isteyen herkese, 14 Şubat koleksiyonunda özel mumluklardan fotoğraf panolarına, aşk temalı tabaklardan abajurlara kadar içinizi ısıtacak binlerce seçenek bulunuyor. Sevdiklerinize hazırlayacağınız sürpriz kahvaltılar ve mum ışığında romantik bir akşam yemeği sofraları için ihtiyacınız olan Sevgililer Günü temalı tüm ürünler ve anılarınızı sonsuzlaştırabileceğiniz fotoğraf çerçeveleri ile sevdiklerinize unutulmaz hediye fikirleri Evidea’da sizleri bekliyor!

Sevdikleriniz için çeşit çeşit hediye fikri bulabileceğiniz Evidea, üstelik 14 Şubat Sevgililer Günü’ne yüzde 40’a varan indirimler de sunuyor.

Berna Laçin'den kötü haber! Berna Laçin'den kötü haber!

Gorsel 3 110644849

Mutfaktan ev tekstiline, dekorasyondan elektrikli ev aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunan Evidea, sevgisini göstermek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Sevgililer Günü'nde sevgi dolu hediye seçenekleri Evidea mağazaları ve evidea.com’da sizleri bekliyor.