Bursa’nın merkezinde ve ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, gördüğü teveccühten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “AK Parti Bursa milletvekilleri ve teşkilatları olarak sahadayız.

AW506304_02

Esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Bütün ilçelerimizde ve il merkezimizde yoğun temaslarda bulunuyoruz. Odalar ve iş adamlarıyla bir araya geliyoruz.

AW506304_03

Esnafımızdan vatandaşımıza, odalarımızdan iş adamlarına kadar herkes Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan güvenlerini ve sevgilerini bir kez daha gördük.

AW506304_04

Bu zorlu mücadeleden de hep birlikte yüzümüzün akıyla çıkacağız. Üretim ve tedarik zinciriyle ilgili bir aksama olmaması adına yoğun uğraşlarımız oldu. Zaman zaman muhalefet bunu acımasızca eleştirdi. Ancak görülüyor ki bu salgın sadece sağlığı değil, birçok alanı etkiledi.”

AW506304_05

“Halkımızla kurmuş olduğumuz diyaloga seçim ve sandıklarda oy mesafesinde yaklaşmıyoruz.”

AW506304_06

Mudanya Belediyesi'nden yeni iş birliği! Mudanya Belediyesi'nden yeni iş birliği!

“Onların hayır duasına talibiz. Onların gösterdiği yöne bakan, emri vesayet odaklarından değil onlardan alan siyasî hareketin mensuplarıyız. Milletin kök değerlerinden yola çıkmış bir siyasî hareketin mensupları olarak halkımızla birlikteyiz.

Bu çerçevede 20 yıllık bir iktidarımız var. Türkiye’nin önündeki önemli süreçlere emin adımlarla ilerlemesi için, yine çareyi milletin baktığı yere bakmakta buluyor ve onun gösterdiği hedeflere yürüyoruz.”