AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Av. İnci Söğütlü, sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldığını duyurdu…

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sığınmacı mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sığınmacı mesajı

Söğütlü, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

2018 Aralık ayından beri ifa etmiş olduğum Ak Parti Mudanya İlçe Başkanlığı görevime Genel Merkezi’miz ile yapmış olduğumuz istişareler neticesinde, Sağlık sorunlarım nedeni ile; istifa etme kararı almış bulunmaktayız.

“Gençlere ve kadınlara” olan inancı ile bu kutsal görevi bana tevdi eden başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen şimdi de olduğu gibi her daim yanımızda olan davasında hizmette bizlere örnek olan Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’e, Bölge Koordinatörümüz Sayın Mustafa Köse’ye en derin şükranlarımı sunuyorum.

Başkanlığı döneminde kadrolarında görev yaptığım önceki dönem İl Başkanımız MKYK üyemiz Sayın Ayhan Salman’a, mevcut İl Başkanımız Sn Davut Gürkan’a, İl Koordinatörümüz Osmaniye Milletvekilimiz Sayın İsmail Kaya’a teşekkür ediyorum.

Bu bir bayrak yarışıdır ve asla son değildir. Partime hizmet yolunda 2023 2053 ve 2071 hedeflerimiz için her daim hazır olduğumu bildirmek isterim.

Ve dahi İlçe Başkanlığımızda birlikte yol yürüdüğüm gece gündüz demeden çalışan fedakar yol arkadaşlarım kıymetli yöneticilerime teşekkür ediyorum. Rabbim hepinizden razı olsun.

Kamuoyuna Saygıyla duyurulur.