Ankara’da gerçekleşen ve on binlerce kişinin katıldığı Tam Sana Göre Festival’ine Bursa’nın Mustafakemalpaşa Belediyesi damga vurdu.

Atık malzemelerden tasarladıkları kıyafetlerle festivalin ilgi odağı olan otizmli ve engelli gençlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan buluşması ise duygulu anlara sahne oldu.

Kimi atık klavye tuşlarından kendisine ceket yaptı, kimi plastiklerden kostüm. Ankara Başkent Millet Bahçesi’inde gerçekleşen Tam Sana Göre Festivali’ne katılan Mustafakemalpaşalı otizmli ve engelli gençler Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakanlar ve belediye başkanları ile davetlilerin gözdesi oldu.

Her zaman her yerde Mustafakemalpaşa’yı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmet Kanar, özellikle gençlerin Cumhurbaşkanı ile buluşmalarının herkesi duygulandırdığını söyledi.

Başkan Mehmet Kanar, “Onlar geleceğimiz, her şeyimiz. Onların mutluluğu için çalışıyor, çabalıyoruz. Bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın özel ilgisi ve sevgisi bizlere unutulmaz anılar bıraktı. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum.”

Süleyman Soylu, Bakanlık önüne hayvan aracı koydurdu Süleyman Soylu, Bakanlık önüne hayvan aracı koydurdu