1963 yılında ‘Hypo’ markası ile çamaşır suyunu öncü olarak piyasaya süren ve temizlik ürünleri üzerine çalışmalarını başlatarak Türkiye’nin en büyük temizlik şirketi konumuna yükselen Koruma Temizlik, sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmek için “Temizlik ve hijyen şarttır” diyerek, 16 Ocak Dünya Hijyen Günü’nde İstanbul Panterleri Spor Kulübü’nün hijyen sponsoru oldu.

GÖRSEL (4)_033922470

Türkiye’nin dört bir yanından kendine ait özel hikayeleri olan kadın basketbolcuları bünyesinde bir araya getiren İstanbul Panterleri Spor Kulübü, Kadın A Takımı sporcularının eğitim ve barınma ihtiyaçlarına destek olurken spor hayatlarının profesyonel anlamda sürdürülmesini sağlıyor. Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden İstanbul Panterleri, yeni sezona yönelik hedeflerini desteklerle büyütmeye devam ediyor.

GÖRSEL (2)_033922345

Sporculara yüzey dezenfektanı, kişisel dezenfektan ve çeşitli temizlik ürünlerinin takdim edilmesi hakkında konuşan İstanbul Panterleri Spor Kulübü başkanı ve A Takımı Antrenörü Tolga Dikmenli, “Takım üyelerimizin ve çalışanlarımızın sağlığına en üst düzeyde dikkat ettiğimiz bugünlerde Koruma Temizlik A.Ş’nin resmi hijyen sponsorumuz olması, kulübümüz için çok değerli bir destek. Teknik ekibimiz ve sporcularımız adına içten teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

GÖRSEL (3)_033922407

KORUMA ŞİRKETLER GRUBU, GENÇ BASKETBOLCULARIN HİJYEN SPONSORU OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazzeli hastaları hastanede ziyaret etti! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazzeli hastaları hastanede ziyaret etti!

İstanbul Panterleri Spor Kulübü’nün hijyen sponsoru olarak sağlıklı ve güvenli bir sezon geçirmelerine destek olmayı hedefleyen Koruma Temizlik, hareketin olduğu her alanda hijyen konusunda farkındalık oluşturmak, aynı zamanda hijyenin sağlığımız için öncelik olduğuna dikkat çekmek için #hareketkorumaaltında sloganı ile hareket etmeye ve spora teşvik etmeye çağırıyor. Kişisel ve yüzey dezenfektanı ile çeşitli temizlik ürünleri ihtiyaçlarını karşılayarak; kulüp yöneticilerinin, teknik kadronun, basketbolcularımızın ve kulüp çalışanlarının sağlığının yanında olmaktan büyük bir mutluluk duyan Koruma Temizlik A.Ş, sağlıklı ve güvenli bir dünyaya katkı sağlamak vizyonuyla bu zamana kadar olduğu gibi şimdi ve gelecekte de bilinçli, sağlıklı toplum ilkesini koruyacaklarını ve toplumun bilinçlenmesine katkılarını sürdüreceklerini vurguladı.

GÖRSEL (5)_033922642