Bozbey Keles'te! “Artık şehirde yaşayan insanlar dağ yöresinin kıymetini anladı” Bozbey Keles'te! “Artık şehirde yaşayan insanlar dağ yöresinin kıymetini anladı”

Bursa’da taksilere gelen tarife zammı sonrası oluşan kilometrelerce tarife değişim sırası mağduriyeti akıllı taksi uygulaması olan EN TAKSİ ile ortadan kaldırıldı. Uygulama sayesinde taksicinin saatlerce beklemesi, gelirinden mahrum olması ve en önemlisi Bursa halkının tarife günü yaşanan taksi bulma sorunu ortadan kaldırılmış oldu.

Sürücünün ve yolcunun güvenliğini ilk sırada amaç edinen sistem, tepeden tırnağa kameralar ile donatılarak yolculuk anı ve sonrasında oluşabilecek tehlikeyi ve zararı ortadan kaldırmayı ilke edinerek güvenli sürüşü ön plana çıkarıyor.En Taksi2

EN TAKSİ uygulaması ayrıca taksilerde yaşanan en büyük sorunlardan birisi olan kayıp eşya sorununu, yolcunun sadece seyahat yaptığı lokasyonları sistem üzerinden bildirmesiyle beraber araca ulaşarak kayıp eşyaların bulunma oranını yüzde 5’ten yüzde 90 seviyesine çıkarıyor.

Ayrıca; araç ve plaka sahipleri araçların günlük performans, konum bilgilerini ve doluluk oranları gibi bilgilere erişerek profesyonel bir işletme haline gelmeleri amaçlanıyor. Aplikasyon üzerinden tek tuşla araç içerisinden çağrı merkezine 4 dil seçeneği ile hızlı bir şekilde iletişim sağlanabilecek.