‘’Anatolium Cebinde’’ uygulamasını indirin hediye yağmuruna sizde katılın. Yenilik, kampanya, etkinlik ve indirimlerden önce sizin haberiniz olsun.

Bursa’nın en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Anatolium AVM seçkin markaları, yeni mağazaları, alışveriş noktaları, eğlence alanları ve her zevke uygun restoran seçenekleri, ’’Anatolium Cebinde’’ mobil uygulaması ile yeniliğin ve deneyimin merkezi olmaya devam ediyor. 

   ‘’Anatolium Cebinde’’ mobil uygulaması ile Anatolium AVM’de güncel indirimleri, kampanyaları, sinema seans bilgilerini takip edebilir, alışveriş merkezinde iken aradığınız bir mağazayı lokasyon oluşturarak kolayca ulaşabilir ve “Anatolium Cebinde” ile özel kampanya ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Anatolium-App FOTO_pages-to-jpg-0001

  ‘’Anatolium Cebinde’’ uygulamasını Android ve IOS telefon veya tabletlerde uygulama mağazalarını ziyaret ederek ya da QR kodunu okutarak kolayca ücretsiz indirebilirsiniz.

Anatolium Hakkında

Çayır tırtılı zararlısına anında müdahale ile ekonomiye 300 milyon TL Çayır tırtılı zararlısına anında müdahale ile ekonomiye 300 milyon TL

2010 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Anatolium Alışveriş merkezi; 148 mağaza, 5 sinema salonu, 2.500

araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı, Cinemaximum, H&M, Koton, LCW, Defacto, Flo, CarrefourSA, Rainbowl Bowling salonu ile Bursa’nın en büyük alışveriş merkezi olma ünvanını korumak ile birlikte, şehrin en büyük KOÇTAŞ, Güney Marmara’nın en büyük MUDO ve tek IKEA mağazasına sahiptir. Anatolium Alışveriş Merkezi, hem Bursalılar hem de şehirler arası yolu kullananlar için Bursa girişindeki ilk uğrak yerdir. Geniş ve ferah alışverişin tek adresidir.