Bu gün bir haber okudum ‘’TADINI ÇIKAR BEN AŞILIYIM’’ içim yandı ,ben bu ülkenin evladıyım benim dedelerim bu ülke için can verdi , benim çocuklarım bu ülke için Şehit oldu, ben bu ülkeye kuruş kuruş vergi ödüyorum, ve ben bu ülke için hiç düşünmeden canımı veririm…Ama hiç bu kadar aşağılanmamıştım…Ülkem Mülteci cenneti akın akın geliyorlar ve benden daha değerliler maaş banka kartı+ sağlık hizmetleri + ekstra Üreme.

Büyük önder bu ülkenin vatandaşlarını her zaman onura etti.. Her zaman Yurttaşlarım diye hitap etti……! Köylüyü ,sanayiciyi, işçiyi, emekçiyi ,kadını, genci, çocuğu ayrı ayrı yücelti….!Benim yurttaşım çalışkandır zekidir! Dedi…. Ve en önemlisi Gençliğe Hitabede bu halkın damarlarındaki kanın asaletinden bahsetti… her cümlesinde bu ülke vatandaşını göklere çıkardı ve Övdü…….

Maalesef yıl 2021 gündem ,Korona ve ülkemiz de kontrolsüz plansız yapılan salgın önlemleri… Tek kişilik bilir kişinin fikriyle maalesef Halkın büyük bir kısmı yorgun ,şaşkın ve korku içinde nasıl yaşayacağımızı bilmiyoruz, önümüzde gelecekle ilgili koyu bir sis perdesi ve sonuç meçhul?...düşünemiyoruz…. ekonomi bitmiş ,esnaf yok olmakla karşı karşıya, Eğitim sıfırlanmış,
Sağlık sektörü çökmek üzere paran varsa tedavi yoksa Allah hak getire, halk geçinemez olmuş açlıkla karşı karşıya peki bizi yönetenler vatandaşa kör ve sağır tek dert gündem değiştirmek ve tabii helallik istemek …sanki onlara hiç bir şey uğramayacak gibi….

Mevsim Turizm mevsimi çoğu ülke Ülkemizi kırmızı listeye almış kontrolsüzlüğünden … ,peki bizim ülke ne yaptı henüz halkının yüzde onunu aşılamışken yurtdışından gelecek turistlere şirin gözükmek adına bir maske taktırdı.. Ve o maskeye TADINI ÇIKAR BEN ASŞILIYIM yazdırdı ne acıdır! hiçbir ülke sanırım halkını bu kadar aşağılamamıştır…Bu aşağılanmayı hak etmediğimi düşünüyorum.

Peki siz ne düşünüyorsunuz?....