Çilek Vize ve Danışmanlık olarak 2019 tarihinde faaliyetlerine başlayan işletme Bursa Nilüfer ilçesinde, danışan ve danışan adaylarına hizmet vermeye başladı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Çilek Vize, adım adım başarılarını taçlandırmaya başladı. Şirket olarak her gün yenilikçi bir bakış açısı ile hareket eden Çilek Vize, profesyonel ve tecrübeli danışman ekibi ile faaliyet alanlarını genişletti.  
 

Bursa'da E-Ticaret eğitimleri başladı Bursa'da E-Ticaret eğitimleri başladı

PEK ÇOK ÖNEMLİ İSİM KATILDI
Bugün şirket Bi Dünya Tur isimli şirketin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz ve yönetim kurulu üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız, Ak Parti Milletvekili Fuat Alpaslan, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcısı Soner Öztürk, İyi Parti Milletvekili Adayı Evren Şahin, Yeniden Refah Partisi Bursa İl Başkanı Murat Kolancı ve Bursasporlu eski futbolcu Sercan Yıldırım katıldı

“ÖNCÜ HALİNE GELMİŞ DURUMDAYIZ”

Çilek Vize, Şu an ki sürecinde ‘’Bi Dünya Tur; olarak yurt içi ve yurt dışı olmak üzere konaklamalı ve günü birlik turlar ile, az maliyet ile gezip, görüp, öğrenmeyi amaçlıyor.’’ İşletme aynı zamanda ‘’Platinium Sigorta Bursa bünyesinde 19’u aşkın sigorta firması ile anlaşma gerçekleştirdi Şirket sahibi Mertcan Durgut yaptığı açıklamada ‘Platinium Sigorta firmamız ile uygun fiyata en iyi poliçe garantisi sunuyoruz. Çilek Vize; olarak da tüm dünya ülkelerine vize danışmanlığı sağlıyoruz, vermiş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde ülkemizin en iyi vize danışmanlık firması olarak öncü haline gelmiş durumdayız” dedi.
 

“EN İYİ OLMAK ADINA EĞİTİM SÜREÇLERİMİZİ TAMAMLIYORUZ”
Şu an ki aşamada şirket olarak hizmet gösterdiklerini söyleyen Durgut, “Çilek Grup olarak Türkiye’nin ilklerine imza atarak futbol takımlarından Bursaspor ve Adana Demirspor’un resmi sponsoru olarak firmamızın ismini duyurmaya devam etmekteyiz. Hali hazırda Grup Şirketlerimizde 50’den fazla ekip arkadaşlarımız ile alanlarımızda en iyi olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yalnızca dün ve bugün için değil yarınlarımızın da daha iyi olması için dinamik çalışma arkadaşlarımız ile müşteri memnuniyetini ileri seviyede tutmak ve yüksek hizmet kalitesi adına performanslarımıza devam ediyoruz. Yenilikçi çalışma prensibi ile alanlarımızın tüm birimlerinde sektör de en iyi olmak adına eğitim süreçlerimizi tamamlıyoruz.” cümlesiyle sözlerini tamamladı.

Açılışta Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, yeşil-beyazlı takıma destek isterken şirket sahibi Mertcan Durgut, Bursaspor’a destek olacaklarını duyurdu.