Drift heyecanı kaza getirdi...Ölümden dönen genç kamerada! Drift heyecanı kaza getirdi...Ölümden dönen genç kamerada!

Adsiz-1

Bursa’da arkadaşıyla yemek yedikten sonra otomobilleriyle ayrılan iki arkadaş, motosikletli kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. Kurşunlardan hedefi olan 2 kişiden biri ağır yaralandı.

Olay, saat 14.30 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Köprübaşı Caddesi üzerinde meydana geldi. Arif Ç., arkadaşı Levent G. ile yemek yemek için bir restauranta geldi. İkili burada konuştuktan bir süre sonra otomobillerine binip ayrıldılar. Kısa süre sonra motosikletli şüpheliler Arif Ç.’nin otomobilini takibe alıp arka arkaya ateş açtılar. Kurşunların hedefi olan Arif Ç., ensesinden yaralanırken, o esnada arkadaşı Levent G.' de yan sokakta otomobilli şahısların ateş açması sonucu yaralandı.

AW021031_05Polis ekiplerinin olayla ilgili başlattığı tahkikat devam ederken, yaralılar Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Olay yerine yakın bir noktada Arif Ç.’nin arkadaşı olan ve tefecilik yaptığı iddia edilen Levent G. 'de silahla yaraladı. Karın boşluğundan yaralanan Levent G., Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Levent G. ’nin durumunun iyi olduğu öğrenilirken, tedavisinin sürdüğü bildirildi.