Bugüne dek yaptığı sosyal çalışmalarla öne çıkan Bursa’nın önemli sivil toplum örgütlerinden Kükürtlü Lions Kulübü’nde bayrak değişimi yaşandı. Görev Devir Tören Yönetmenliğini 118 K Y.Ç. Eğitim Akademi Başkanı Sn. Ln. Ender Tukay’ın yaptığı gecede, Tören Sekreterliğini Ln. Dilay Serenay Yılmaz üstlendi.

Akşener'in danışmanı İbrahim Alagöz CHP'ye geçti! Akşener'in danışmanı İbrahim Alagöz CHP'ye geçti!

thumbnail_3-17

Bursa'da sağlık, eğitim ve spor alanlarında ihtiyaç sahibi kişilere yardım etmek amacıyla yola çıkan Yarına Şans Ver Kulübü’nün (YASAV) de Kurucu Başkanı olan sosyal yaşamın tanınmış isimlerinden Emire Cantürk Eren, Hilton Otel’deki görkemli törenle bu kez Kükürtlü Lions Kulübü Başkanlık madalyonunu da taktı. Görevi 2021-2022 dönem Başkanı Ebru Onuker’den devralan Eren, “Geride bıraktığı 23 döneme başarılarla imza atan sevgili kulübüme ve 2022-2023 döneminde başkanlık yapma fırsatını bana veren siz değerli üyelere şükranlarımı sunuyorum. Bu büyük hizmet yarışında bayrak, sizlerin teveccühüyle artık bana ve değerli arkadaşlarıma emanet. Ben ve değerli yönetim kurulum bu sorumluluğu en iyi şekilde layığıyla taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi. 

thumbnail_1-27

Devir teslim töreni Eren’in başkanlık madalyonunu ve kulüp çanını devralması ve hizmet meşalesinin yakılmasıyla tamamlandı. Gecede Eren’i başkanı olduğu YASAV üyeleri yalnız bırakmadı. RednBlack Grubu’nun şarkılarıyla renklenen gecede, jazz dinletileri ile keyifli saatlere imza atıldı.

thumbnail_2-24