'Methiyeler'in lansmanına ünlü akını 'Methiyeler'in lansmanına ünlü akını

DOĞUMGÜNÜNDE SEVDİKLERİ TARAFINDAN HEDİYE YAĞMURUNA TUTULAN MEHMET ÇEVİK, SAHNENİN ÖNÜNE GELEN BİR HAYRANININ PANTOLONUNUN YIRTIK DİZİNDEN DOLDURDUĞU YÜZLERCE LİRA İLE ŞAŞKINA DÖNDÜ.

3

Müziğin güçlü sesi Mehmet Çevik, doğumgünü olan önceki gece Jolly Joker Bursa’da verdiği konserde sevenleriyle buluştu. Ekibinin yaptığı sürprizle yeni yaşını konserinde kutlayan Çevik, sahneye gelen pastayla şaşkına döndü. Üzerinde kendisini ve orkestrasını simgeleyen figürlerin bulunduğu pastadaki mumları büyük bir keyifle söndüren sanatçı, yeni yaşından sağlık, mutluluk ve yine her zaman olduğu gibi şarkılarını sevenleriyle birlikte söylemeyi diledi. O sırada hayranlarının Jolly Joker balkonunda kendisi için açtığı pankartla mutluluğu ikiye katlanan sanatçı, duygu dolu anlar yaşadı.

thumbnail_1

HAYRANI PARA YAĞDIRDI

Gecede ekibi ve sevenleri tarafından hediye yağmuruna tutulan Mehmet Çevik, bir hayranının sahne önüne gelip, doğumgününü kutlamak amacıyla jean pantolonunun yırtık dizinden içeri yüzlerce lira doldurmasıyla adeta şaşkına döndü. Bu özel gecede Jolly Joker konserinde kendisini yalnız bırakmayan seyircisi için unutulmaz bir şova imza atan Çevik, şarkılarını dansçıları eşliğinde seslendirdi. Mekanı dolduran sevenlerine teşekkür eden genç sanatçı, gece boyunca seyircisinin alkışlarıyla ödüllendirildi.

thumbnail_4

thumbnail_5