Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programın sevilen sunucusu Müge Anlı canlı yayında evleneceğini açıkladı. Yeni sezonda Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyuran Müge Anlı özel hayatıyla ilgili bu açıklamasıyla sosyal medyada gündem oldu. Anlı'nın evlilik açıklamasını yapar yapmaz Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun kim olduğu araştırılmaya başlandı. 

Sette sürpriz doğum günü Sette sürpriz doğum günü

inasi-yuzbasioglu-kimdir

Müge Anlı, ''Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu.'' dedi.

62b021d1c03c0e3d646d96c3

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Müge Anlı'nın gönlünü kazanan Şinasi Yüzbaşıoğlu devlet memuru olarak görev yapmaktadır. Anlı 'Çok da saygı değer mesleği var.'' diyerek duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun İstanbul Asayiş Şube Müdürü olduğu biliniyor. 

dogustan-polis-16087-660x300

Şinasi Yüzbaşıoğlu Adana'da doğumlu olup Adana'da emniyet müdürlüğünde görev almıştır. 58 yaşında olan Şevki Yüzbaşıoğlu 1.sınıf müdürüdür.