(Özel) Okulu 23 Nisan için Birleşmiş Milletler’e çevirdiler (Özel) Okulu 23 Nisan için Birleşmiş Milletler’e çevirdiler

Öğrenciler için bir gelenek haline dönüşen BKMKİTAP’daki karne hediyesine, yüzde 30 varan indirimler de eklendi.

AW526956_01

Avrupa’nın en büyük kitabevi mottosuyla okurlarını kitaplarla buluşturan BKMKİTAP, bir gelenek haline getirdiği karne hediyesi projesiyle öğrencileri kitaplarla buluşturmaya devam ediyor. Öğrencilerin tatil dönemi okuma alışkanlıklarına katkı olması için on binlerce kitabı öğrencilerle ücretsiz buluşturan BKMKİTAP, onlar için yüzde 30’a varan indirimleri de tatil sonuna kadar uygulayacağını duyurdu.

AW526956_03

Kitaptan oyuncağa, kırtasiye ürünlerinden birçok ürüne kadar herkesin aradığını bulabileceği ürün çeşitliliği ile hizmet verdiklerini belirten BKMKİTAP Özlüce Şube Müdürü Abdurrahman Uğurlu, “Yarıyıl tatiline özel tüm yaş gurupları için karne hediyesi olarak ücretsiz kitap veriyoruz. Bugüne kadar 10 binlerce kitap dağıttık. Dağıtmaya devam ediyoruz. Öğrenciler ve veliler de buna yoğun ilgi gösterdi. Bunun dışında ders kitaplarında, kırtasiye ürünlerinde, çocuklarına hediye almak isteyen veliler için oyuncak guruplarında birçok indirimler yaptık. Ayrıca yıl boyunca devam eden 3 al 2 öde kampanyamız devam ediyor. Mağazamızda yaklaşık 1 milyona yakın ürün çeşidimiz var. Bunun büyük bir çoğunluğunu kitaplar oluşturmaktadır. Ayrıca, gençler ve aileler mağazamızın üst tarafında bulunan restoranımızdan da faydalanma imkanına sahiptir. Mağazamızın içerisinde ayrıca, çocuk alanları da mevcuttur. Aileler çocuklarını buraya bırakıp kafede hoşça vakit geçirebilirler” dedi.

AW526956_04

BKMKİTAP, karne hediyesi için öğrencilere sağladığı kişiye özel tebrik kartlarını sosyal medyada bkmkitapkarnehediyesi etiketiyle paylaşanlar arasında yapılacak çekilişle de 5 kişiye toplam bin lira hediye çeki verileceğini duyurdu.

AW526956_02

Karne hediyeleri 6 Şubat tarihine kadar BKMKİTAP Heykel, FSM, Özlüce, İstanbul Yolu şubelerinden alınabilecek.