14 ŞUBAT SAHNELERİ

14 ŞUBAT SAHNELERİ

 

Aşıkların iple çektiği 14 Şubat’ta tüm dünya aşk ve romantizmle dolacak. Ünlü isimler konserlerinde aşk şarkıları söyleyecek. Romantizmin doruklarında bir geceye hazır olun!

Ünlü oyuncunun fabrikasında patlama Ünlü oyuncunun fabrikasında patlama

14 Şubat Sevgililer Günü yıllardır çiftlerin birbirlerine aşklarını göstermesine, aşk nedir unutanların hatırlamasına, bir günlüğüne de olsa tüm dünyada sevgi ve pozitif enerjinin yayılmasına vesile oluyor. Eşi ve sevgilisi olanlar bu romantik günü baş başa geçirirken yalnızlar da bu aşk dolu enerjiden yararlanıp belki de ruh eşlerini bulmaya bir adım daha yaklaşıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nü hem romantik bir şekilde kutlamaya hazırlananlara hem de arkadaşlarını alıp yalnızlığa meydan okumak isteyenlere yurt çapında birçok etkinlik düzenleniyor. İşte bazı 14 Şubat Çarşamba akşamı programları…

·       Burak Kut, İstanbul Harbiye’deki EV’de hem konuklarını hem de kulübün müdavimlerini ağırlayacak.

Burak Kut

·       Berkay, Ankara TED Koleji Ata Sahne’de konser verecek.

Berkay 2-1

·       Emir Can İğrek, Bolu Belediye Meydanı’nda halk konseri verecek.

Emir Can İğrek

·       Fatma Turgut, Eskişehir İF Performance Hall

·       İrem Derici, İzmir Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle bir araya gelecek. Şarkılarını aşıklara ve aşk arayanlara söyleyecek.

İrem Derici

·       Simge, İstanbul, İstanbul Büyükçekmece’deki Kıyı Jolly Joker’de Sevgililer Günü’ne özel repertuarı ile herkesin ‘aşkı olacak’.

Yıldız Tilbe

·       Yıldız Tilbe, İstanbul Vadi Jolly Joker’de ‘Aşk şarkılarının kadını’ unvanının hakkını verecek. Konseri izleyen herkes âşık olacak!