Perakende, kamu güvenliği, otomotiv gibi pek çok farklı sektörde yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip Büyükkalfa; 156 yıllık köklü geçmişiyle, dünya üzerinde binden fazla lokasyonda faaliyetlerini sürdüren TÜV SÜD’ün, Malezya’daki şirket yönetimini Nisan 2022 tarihi itibariyle devralacak.

TÜV-SÜD-Türkiye-CEOsu-Emre-Büyükkalfa-scaled_013851821

Bu elektrikli otomobili 16 yaşındaki gençler kullanabilecek... Bu elektrikli otomobili 16 yaşındaki gençler kullanabilecek...

Emre Büyükkalfa Hakkında

St. Georg Avusturya Lisesi’nden 1996 yılında mezun olan Emre Büyükkalfa, Marmara Üniversitesi Almanca İşletme bölümünden mezun olduktan sonra MBA programını tamamladı.

Kariyer hayatına 2000 yılında Metro AG bünyesinde başlayan Büyükkalfa, 2002-2005 yılları arasında Tansaş’ın Doğuş Holding bünyesinde yeniden yapılandırılmasına katkı sundu.

2005 yılından günümüze TÜVTÜRK Taşıt Muayene İstasyonları Yapım ve İşletim A.Ş.’de Kalite Müdürü, Kurumsal Gelişim Direktörü, Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (COO) gibi çeşitli yönetsel kademelerde yer alan Emre Büyükkalfa, son olarak TÜV SÜD Türkiye CEO’su olarak görev yaptı.