Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında 'Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Söylemezsem Olmaz isimli magazin programına konuk oldu. Akay, geçtiğimiz günlerde ise katıldığı bir başka canlı yayında, ünlü oyuncu Neslihan Atagül’ün eşi oyuncu Kadir Doğulu’nun bir dönem dizi partneri olan Serra Arıtürk’le imam nikâhlı evli olduğunu iddia etmişti. Akay bu sefer, Doğulu ve Arıtürk’ün Urla’da bir evde buluştuklarını ve Arıtürk’ün annesi ve babasının da Urla’da yaşadığını, kendisine çevredekilerden gelen bilgiler arasında Serra Arıtürk’ün hamile olduğunu söyleyenlerin bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Ayrıca Kadir Doğulu’nun Ankara’da Ortadoğu Teknik Üniversitesi’ne de gittiğini ve üniversiteye Serra Arıtürk’ün babaannesi ile katıldığını iddia etti. İddia edenlerin üniversite öğrencisi olduğunu ve öğrencilerin Serra Arıtürk’ün babaannesi ile çekilen fotoğrafları gönderdiklerini söyleyerek, fotoğrafı Söylemezsem Olmaz’a göndereceğini açıkladı.

HÜRRİYET YAZARINDAN ONUR AKAY’A TEPKİ!

Hürriyet Gazetesi Kelebek yazarı Orkun Ün ise bugünkü köşe yazısında Onur Akay’ın bu iddiasına yer verdi. Ün, “Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül aşkını biliyoruz. Herkesin isteyeceği türden bir mutluluk tablosu çiziyor iki isim. Şimdi diyorlar ki, Kadir Doğulu eski rol arkadaşıyla imam nikâhı kıydı. İddianın sahibi de Onur Akay isimli biri. Müzisyenmiş. Genellikle ölüm haberlerini duyurmasıyla bilinirmiş. Kardeşim sen ‘ölüm’ haberleri vermeye devam et. Milletin mutlu mesut ilişkisini dinamitleme.” ifadelerini kullandı.