Bursa’nın en başarılı eğitim kurumları arasındaki yerini sağlamlaştıran Venüs Kampüs, kurum bünyesinde yer alan ‘VEKA Platformu’ ile gerçekleştirdiği projelerle sokak hayvanlarının ve maddi zorluk çeken bireylerin yanında oluyor. Venüs Kampüs ‘VEKA Platformu’ ile öğrencilere iyi birer birey olmayı aşılmaya devam ederken ‘En İyiler Kulübü’ ile de öğrencileri ücretsiz olarak geleceğe hazırlıyor.

thumbnail_V.K Kurucu Müdürü Ali Erzincanlıoğlu

VENÜS KAMPÜS’TEN ÜCRETSİZ DERS VE DENEME SINAVLARI

Venüs Kampüs Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Ali Erzincanlıoğlu, ‘En İyiler Kulübü’ ile ilgili bilgiler verdiği açıklamasında faaliyetlerini şöyle anlattı, “Venüs Kampüs Eğitim Kurumları bünyesinde birçok öğrenci üniversite sınavlarına hazırlanırken maddi imkanlar nedeniyle zorluk çeken öğrenciler ‘En İyiler Kulübü’ çatısı altında üniversiteye ücretsiz olarak hazırlanıyor. Düzenli periyotlar halinde Venüs Kampüs Eğitim Kurumları’nda tamamen ücretsiz olarak deneme sınavlarına giren öğrenciler üniversite sınavlarına Venüs Kampüs ile hazırlanmaya devam ediyor.” dedi.

KARİYER YOLCULUĞUNDA ÜCRETSİZ KOÇLUK

Sınav sonuçlarını öğrencilerin aileleri ile paylaşarak yol haritası oluşturduklarını aktaran Erzincanlıoğlu, “Sonuçları değerlendiriyoruz. Öğrencilerin eksiklerini tespit ediyoruz. Ders programı hazırlıyoruz. Öte yandan 5’inci ve 6’ıncı sınıf öğrenciler haftada iki 2 gün 4’er saat olmak üzere toplam 8 saat ders veriyoruz. Tam anlamıyla Venüs Kampüs Eğitim Kurumları bu öğrencilere ücretsiz koçluk danışmanlığı yapıyor. Şu anda yaklaşık 600’e yakın öğrenci bu imkanlardan faydalanıyor.” ifadelerini kullandı.

thumbnail_image

Kronik yara, artık cep telefonu ile takip edilebilecek Kronik yara, artık cep telefonu ile takip edilebilecek

 Bursa’da Çağrışan ve Bademli yerleşkelerinde; Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve Ortaokul, ilkokul düzeyinde eğitim-öğretim hayatına devam eden Venüs Kampüs Eğitim Kurumları; Fatih Sultan Mehmet Bulvarı (FSM) yerleşkesinde ise Kişisel Gelişim Kursu ve Özel Öğretim Kursu ile gençleri geleceğe hazırlıyor.