MUAYNE İÇİN BURSA’YA GELDİ

Göz kapağı estetiği operasyonu alanında Türkiye'nin en başarılı hekimlerinden olan Op. Dr. Tuncay Sezgin, tanınmış isimlere yaptığı ameliyatların ardından ünlülerin doktoru haline geldi. Bugüne dek çok sayıda ünlü ismi ameliyat eden Sezgin’in kapısını çalan isim bu kez Esra Balamir oldu. Dr. Sezgin’in bu konudaki başarılarını duyan Balamir, göz kapaklarıyla ilgili şikayetlerini iletmek ve muayne olmak üzere Bursa’ya geldi.

thumbnail_DSC_6280

HEM SAĞLIK HEM ESTETİK...

Özellikle göz kapaklarıyla ilgili olarak konunun uzmanına danışan Esra Balamir, Op. Dr. Tuncay Sezgin’den detaylı bilgi aldı. Göz kapağı operasyonunun kişinin hem sağlığı hem de estetik görünüşü için önemine dikkat çeken Dr. Sezgin, işlemin 45 dakika sürdüğünü ve hastanın 1 hafta ile 10 gün içinde yeni bakışlarıyla normal yaşantısına geri döndüğünü söyledi. Dr. Sezgin, göz kapağı rahatsızlıklarının yaşlılığa bağlı olacağı gibi genetik faktörlerden de kaynaklandığını belirtti.

thumbnail_DSC_6257

Türkiye göz ameliyatında dünyanın merkezi! Türkiye göz ameliyatında dünyanın merkezi!

TAVSİYE ÜZERİNE GELDİ

Op. Dr. Tuncay Sezgin’in adını sanat dünyasında çevresinden çokca duyduğunu itiraf eden Esra Balamir, bunun üzerine İstanbul’dan Bursa’ya gelme gereği duyduğunu ifade etti. Muaynesinde göz kapakları ve kaş çevresi için yapılabilecekleri Sezgin’den duyan ünlü güzel, “Artık gözlerim Tuncay beye emanet. Aman göze gelmeleyim” diye espri yaptı.

thumbnail_DSC_6280