TFF 3. Lig'e düşen Bursaspor'da adeta yeniden diriliş parolasının temelleri atılıyor. Mayıs ayının son haftasında Olağan Kongre'ye gidecek olan Bursaspor'da başkan adayları bir bir belli olurken seçim öncesinde de önemli görüşmeler gerçekleştiriiyor.

Bursaspor Başkanı Sünan Bür, basın açıklamasında Faruk Çelik'in desteklediği bir oluşumun olacağını ve oğlu Enes Çelik'in başında olacağı bir yönetimin oluşum içerisinde olduğunu dile getirmişti. Başkan Bür, Bursa Büyükşehir Belediye başkanı Mustafa Bozbey'inde bu oluşumun baş mimarlarından olduğunu ifade etmişti. İşte bu oluşum daha öncesinde de klüp başkanı olan Ali Ay ile kritik bir görüşme gerçekleştirdi.

Gösteri maçında Belediye Başkanları ve gençler karşılaşacak! Gösteri maçında Belediye Başkanları ve gençler karşılaşacak!

Ali Ay'dan borcun silinmesi talep edildi

Eski Devlet Bakanı olan ve bir zamanlar Bursa Milletvekili olan Faruk Çelik, Bursaspor'un geleceği için en çok alacaklı olan Ali Ay'dan borcun silinmesini istedi. Daha önce adaylığını açıklayan Ali Ay, Mayıs ayına işaret ederek adaylıktan vazgeçtiğini de ifade etmişti. Acaba Ali Ay Bursaspor için alacaklarından vazgeçecek mi? 

Faruk Çelik Arka Timsah