24 Mayıs Çarşamba günü Babala Tv' de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programında Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu bulundu. 1 günde 20 milyon izlenen program rekor kırdı. Programın yayınladığı akşam birçok şehir meydanlarına LED ekran kurulup programın halka sunulduğu görüldü. 

Trafiğe kayıtlı toplam taşıt sayısı 29 milyon 987 bin 701 oldu! Trafiğe kayıtlı toplam taşıt sayısı 29 milyon 987 bin 701 oldu!

Programın yayınlanmasından bir gün sonra CHP Bursa İl Başkanlığı, Kent Meydanı'na LED ekran kurup programı yayınladı. Bunun üzerine Osmangazi İlçe Seçim Kurulu CHP Bursa İl Başkanlığı'na LED ekran kurma yasağı getirdi. Yasağın üzerine açıklamalarda bulunan CHP Bursa İl Başkanı Turgut Özkan: ''Devletin her türlü imkanını hukuksuzca sonuna kadar kullanan AKP iktidarının, muhalefetin varlığına bile katlanamadığını zaten biliyoruz. Teknik imkan ve yöntemlerden yararlanarak propaganda yapma hakkımızı elimizden almaya çalışıyorlar. Hukukçularımızla bu karara karşı atılacak adımları ele alıyoruz. Dev ekranda gösterilen içeriği, sosyal medyada ilk 24 saatte 20 milyon kişi izledi. Bu içerikten neden rahatsız olduklarını anlamak için bu sayı yeterlidir. 28 Mayıs'taki Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi, bu yasakçı zihniyetle özgür Türkiye seçenekleri arasında geçecektir. Vatanını seven 28 Mayıs'ta sandığa gitsin!''

Editör: Enes Dürüst