Dün oynanan Bolu maçında bu takımı tribünden canlı canlı izlerken kendi kendime şunu sordum:  “Allahım biz ne izliyoruz”  
 
Bursaspor’u bu hale kim getirdi?  
 
Elindeki iyi oyuncuları (Emirhan Aydoğan, İsmail Çokçalış, Burak Kapacak, Kerem Şen, Taha Altıkardeş, Batuhan Kör) ve yararlı futbolcuları (Cüneyt Köz ve Aykut Akgün) yok pahasına bu takımdan uzaklaştırıp Bursaspor'u nasıl yetersiz futbolcularla doldurdunuz? 
 
Bursaspor’u bu hale getirenler şu anda bu halimize üzülüyor mu gerçekten merak ediyorum.  Maçı izlerken kazanacağımıza o kadar emindim ki...  
 
Olmadı, futbolculara bu mücadele bu sistem yakışmadı. Bifouma’nın oyununa hiçbir takım arkadaşı uyum sağlayamadı. 
 
Tamer Tuna da Bursaspor’a ilaç olamadı, başarılı olmasını canı gönülden hepimiz istedik lakin olmadı Tuna da yaraya merhem olamadı ve kendisiyle yollar ayrıldı. 
 
Daha öncesinde Bursaspor’dan hak etmediği 1 kuruşu dahi almayacağını açıklamıştı. Göreve gelirken kendisine ciddi bir maaş yatırılmıştı, üstüne ek bir para ödeneceğini sanmıyorum.  
 
Deniz Kolgu ile de yollar ayrıldı ve bir anda bambaşka bir durumun içine düştük. İkisinin de yönetim gittikten sonraki duruşları gerçekten şahaneydi. Olmadılar, bir türlü beklenen başarıyı yakalayamadılar. 
 
Bursaspor’da son 11 maçlık dönemde Mustafa Er görev yapacak. Daha önce Bursaspor’un hep zor dönemlerinde göreve gelen Mustafa Hoca, yine zor bir süreçte ateşten gömleği giyiyor. 
 
Keşke ilk hafta görevden ayrılmak zorunda kalmasaydı ama yapacak bir şey yok. Formül belli. 18 puanı topla ve ligde kal.  
 
Dün değerli Barış Yalım ile birlikte maç sonu canlı yayını bitirdikten sonra Bursaspor takım otobüsü stadyumdan ayrılıyordu.  
 
Bolulu 5-10 ufak Boluspor taraftarı otobüs geçerken “Bursa Kümeye” diye tempo tuttular. İçim acıdı, yutkunamadım. O otobüs geçtiğinde heybetinden gittiği şehirdeki insanlar dönüp tekrar tekrar otobüse bakardı. 
 
Şampiyon takım geliyor diye orasının halkı heyecanlanırdı. Şimdi ise geldiğimiz durum çok üzücü. Herkes üzgün, kırgın bitkin...  

Mustafa Er’in de ben ciddi bir neşter vuracağını tahmin ediyorum. Bu saatten sonra hep birlikte birlik olup bu süreci atlatmalıyız. 15 Mayıs’ta lig bitiyor. 16 Mayıs’ta hep birlikte oturalım ve durumu tartışalım ama 11 maçta sadece destek vermeliyiz. 
 
Artık bütün dualarımız Bursaspor ile birlikte. Allah akıl sağlımızı korusun.