Sezon başından bu yana yaşadıklarımızı Netflix’te dizi yapmaya kalksak La Casa de Papel dizisinden daha iyi sahneler ve olayların çekileceğini size söyleyebilirim. 
 

Sezon başında bu yönetim 17 transfer birden yaptı. Sahi nasıl oldu bu transferler? Sakat Acolatse ve Massimo Bruno’yu yetenek yoksunu Tim Matavz’ı bu kulübün kapısından kimler soktu? 
 
Yüz takımın isteyip Bursaspor’un aldığı kaleciyi bu takıma kimler önerdi?  
 
Açıkça söyleyin ve hesap verin. Bu rezilliğin izahı yok.  
 

Emin Adanur sezon başında başarısız olursam 40 milyon TL’mi almayacağım diyor, sonrasında görevinden istifa edip “Sezon bitmemişti hala matematiksel olarak Play-off şansımız devam ediyor” diye savunma yapıyor. 
 
Allah razı olsun tahtayı açtınız da bu takımı uğrattığınız zarar ne olacak? 
 
50 milyon TL verip 150 milyon TL zarara sokmanız gerçekten büyük bir başarı. 
 
Acaba kendi şirketinizi bu kadar zarara uğratan birisiyle ilgili ne düşünürdünüz. Gerçekten merak ediyorum. 
 
Mahalle yanıyor mahalle... 
 
Takım bağıra bağıra düşüyor. Herkes birisine laf söyleme derdinde. Yok “Tamer Tuna görevini bırakmalı” yok “Burak Altıparmak çok yeteneksiz” yok “İsmail Yüksek çok formsuz” 
 
Arkadaşlar bu futbolcular para alamıyor para! 
 
Matavz’a 900 bin Euro sözleşme verenler sezonluk 15-20 bin Euro alacağı olan futbolculara maaşlarını ödeyemedi. 
 
Futbolcular araçlarının bakımlarını yaptıracak, ailesine yollayacak, krampon alacak parayı bulmakta zorlanıyor.  
 
Giden isimler ise parasını kurtardığı için mutluluktan havalara uçuyor. Bizler de sonrasında yeşil-beyazlı futbolcuların iyi oyun oynamasını bekliyoruz. 
 
Nasıl oynayacaklar ki? 
 
Tamer Tuna’ya garip bir şekilde sistemli olarak bir saldırı var. Son 2 maçta Tamer hocanın hataları büyüktür lakin Altınordu ve Samsunspor maçlarında da bazı sosyal medya trolleri garip bir şekilde başka isimleri gündeme pompalayıp duruyor. 
 
Bursaspor’un hocası şu an için bellidir. Herkes en iyisini ben bilirim havalarından kurtulup bir an önce bu takım için mücadele etmesi gerekiyor.  
 
Futbolculara tepki verilmesi gerçekten anlamsız ve manasız. Bütün Bursa bu futbolculara 15 Mayıs’a kadar cenneti yaşatmak zorunda. 
 
Kuş sütü istiyorlar ise kuş sütü gidecek ama bu takım küme düşmeyecek!